Fundacja dla Młodzieży - Młodzi w Pałacu, fot. prezydent.pl

Z doradcą Prezydenta RP ds. młodzieży o budowaniu i kształtowaniu młodego społeczeństwa z FUNDACJĄ DLA MŁODZIEŻY

W ramach kolejnej odsłony projektu „Młodzi w Pałacu” prezydencki doradca ds. młodzieży Łukasz Rzepecki spotkał się w formie wideokonferencji z Prezes Fundacji dla Młodzieży Teresą Moskal. Fundacja powstała w 2009 roku jako podmiot powołany przez Krajową Radę Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

Rozmawiano o budowaniu potencjału i kształtowaniu młodego społeczeństwa, projektach realizowanych przez fundację dotyczycących kultury i tradycji oraz o zbiórce na cele żywnościowe dla Polaków mieszkających na Białorusi i Ukrainie.

Dyskusja dotyczyła również projektu kształtowania liderów wśród młodych ludzi, edukacji młodego pokolenia w zakresie wiedzy ekonomicznej oraz poszerzenia wiedzy w zakresie wypełniania dokumentów urzędowych.

O akcji “Młodzi w Pałacu”

„Młodzi w Pałacu” to cykl spotkań i konsultacji z przedstawicielami młodego pokolenia – poznanie ich problemów oraz wspólne znalezienie pomysłów na ich rozwiązanie. „Młodzi w Pałacu” to platforma dialogu o sprawach i przyszłości młodych ludzi.

źródło: prezydent.pl