II szkolenie “Lider Środowiska Młodzieży” w Zielonej Górze – 17-19 stycznia 2020

W dniach 17-19 stycznia 2020 roku odbył się drugi zjazd kursu liderów. Tym razem młodzież z archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej, diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej i zielonogórsko-gorzowskiej spotkała się w Zielonej Górze pod hasłem „albo będziesz tworzył środowisko wokół siebie, albo środowisko Ciebie”.

Pierwszego dnia dzieliliśmy się tym, jak treści opanowane na poprzednim zjeździe wpłynęły na naszą codzienność. Zastanawialiśmy się, które ze zdolności moglibyśmy wykorzystać w liderowaniu w naszych środowiskach. Ponadto tworzyliśmy sylwetkę dobrego lidera. Dzień zakończyliśmy spotkaniem z ks. bpem Tadeuszem Lityńskim, który w krótkim słowie dał nam piękne świadectwo bycia liderem.