9 Rajd dla życia – rozpoczęty

9 Rajd dla życia rozpoczął się dziś rano w Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie od wspólnej Mszy świętej wszystkich uczestników I etapu. Młodzież biorąca udział w rajdzie przejedzie około 850 kilometrów z Zabawy do Rostkowa w 8 dni.

Młodzi z Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Tarnowskiej ruszyli do Krakowa, gdzie po południu na Rynku uczestnicy rajdu będą rozdawać materiały pro-life, mówić o wielkiej radości i wartości jaką niesie ze sobą życie oraz konieczności ochrony życia od momentu poczęcia do momentu naturalnej śmierci.

Młodzi kolarze podróżują z relikwiami bł. Karoliny i św. Stanisława Kostki ich celem jest Rostkowo – rodzinna parafia św. Stasia. Jutro kolejny II etap, za który odpowiada Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej już jutro.

Nasza radość jest tym większa, że jako FDM też mamy swój udział w tym przedsięwzięciu.

Jesteśmy z Wami! Szerokiej drogi!