1,5 procent podatku dla FUNDACJI DLA MŁODZIEŻY

W rozliczeniu podatkowym za 2022 r., podatnicy będą mogli przekazać OPP 1,5%, a nie jak do tej pory 1% podatku dochodowego!

Przekaż 1,5% dla FUNDACJI DLA MŁODZIEŻY

Drodzy nasi Darczyńcy i Przyjaciele!
W imieniu „FUNDACJI DLA MŁODZIEŻY” oraz wszystkich tych, których wspieramy naszymi działaniami serdecznie dziękujemy za pamięć o nas i wsparcie finansowe! Dzięki Wam wiemy, że nasze działania mają sens i są ważne… BO JUTRO ZALEŻY OD NAS!

– zespół „FUNDACJI DLA MŁODZIEŻY”

Jak przekazać 1% podatku
Jak przekazać 1,5% podatku – przykład dla formularza PIT-36

Dla kogo przekazać 1 procent podatku - wybierz KSMaA jeśli młodzież jest dla Ciebie ważna?
– przekaż 1,5% podatku na „FUNDACJĘ DLA MŁODZIEŻY” i w tym roku!

Nasza Fundacja, powołana do działania przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w 2009 roku, dąży do tego, by młodzież mogła się rozwijać, uczyć, realizować swoje marzenia i pogłębiać swoje pasje oraz zainteresowania.

Podejmujemy wysiłki, by młodzi ludzie wkraczając w dorosłe życie byli do tego dobrze przygotowani i żyli szanując wartości chrześcijańskie i patriotyczne.

Co należy zrobić by przekazać swoje 1,5% na naszą Fundację i tym samym wesprzeć Oddziały lub Koła Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży?

W swoim rozliczeniu PIT wpisz numer naszego KRS 0000339553. Możesz użyć też dopisku szczegółowego, aby przekazać 1,5% podatku na konkretne Stowarzyszenie diecezjalne lub Oddział czy Koło KSM. Więcej informacji znajdziesz na stronach Stowarzyszeń diecezjalnych i u członków Zarządów Diecezjalnych.

Masz pytania? Napisz do nas! fundacjadlamlodziezy@gmail.com

“FUNDACJA DLA MŁODZIEŻY”

Przekaż 1,5% podatku na rzecz KSM